ULUSAL DAĞITIM HİZMETLERİ

Parsiyel Dağıtım Operasyonları (LTL )

  •  Türkiye genelinde oluşturduğumuz ulusal dağıtım ağı sayesinde, müşterilerimizin koli veya palet bazlı parsiyel yüklerini belirtilen teslim noktalarından alarak planlanan teslim noktalarına, ( Ulusal / Yerel Zincir Mağaza, AVM, Bayi, Depo vb.) zamanında ve istenilen şekilde teslimatını gerçekleştiriyoruz.
  •  Teslimat sonrası müşteri tarafından talep edilmiş olan bilgi ve dokümanların kontak kişilerle paylaşımını sağlıyoruz.
  • Müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda gerekli performans ölçümlerini gerçekleştirerek bilgi sistemleri ve dağıtım altyapısını sürekli geliştiriyoruz.

 

Komple Araç Dağıtım Operasyonları (FTL)

  • Komple araç dağıtım operasyonları çerçevesinde müşterilerimize ait sevk edilecek ürünlerin özelliklerine göre, araç parkurunda yer alan uygun araçların tedarikini gerçekleştirerek, planlanan varış noktasına zamanında ve istenilen şekilde teslimatlarını gerçekleştiriyoruz.
  • Teslimat sonrasında müşteri tarafından talep edilmiş olan bilgi ve dokümanların kontak kişilerle paylaşımını sağlıyoruz.

 

Dedike Araç Dağıtım Operasyonları

  • Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, şehir içi veya bölgesel, özel teslimat gerektiren operasyonlar için dedike araçlar ile dağıtım çözümleri sunuyoruz.
  • Operasyon süreçlerini inceleyerek araç tipi, teslimat şekli, route planlaması, takip sistemi, özel ekip ve ekipman ihtiyaçlarını analiz ederek en uygun dağıtım modelini belirliyoruz.

 

Tehlikeli Madde Taşıma Operasyonları

Günümüzde tehlikeli maddelerin birçok sektörde kullanılması ve gelişen teknoloji ile birlikte tehlikeli sınıfına giren bu tip yüklerin yer değiştirmesine olan ihtiyaç da artış göstermektedir. Artan talep sonucunda canlılar ve çevre üzerinde onarılamaz etkiler bırakan büyük kazalar ve yıllarca etkisi silinmeyen kirlilikler meydana gelmiştir.

Üretimi ve günlük hayatı sürdürmek için kullanılan maddelerin yanı sıra özellikle gelişen kentlerde ve endüstriyel tesislerde ortaya çıkan atıkların da yeniden değerlendirilmek, imha edilmek veya depolanmak üzere taşınması, mevcut taşıma işlemlerin önemini arttırmıştır. Bu nedenle tehlikeli maddelerin taşınması ile ilgili olarak bir takım yasal düzenlemeler getirilmiştir.

KSN lojistik olarak bizler müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda; bu düzenlemelere bağlı olarak, tehlikeli madde güvenlik danışmanlarımız eşliğinde gerekli standartları ve belgeleri sağlayarak tehlikeli maddelerin taşınması ile ilgili hizmet vermekteyiz.

 

 

Depo Yönetiminizi Biz Üstleniyoruz!

Depo operasyonunuzu en etkili ve verimli bir şekilde yürütmek, tüm adımları kontrol ederek takibini sağlamak, deponuzu düzenleyerek işleri aksatmamak bizim işimiz!

 

Dış Ticaretinize Yön Veriyoruz!

Dış ticaretteki deneyimimiz ile müşterilerimize danışmanlık hizmeti sağlıyor ve yol haritanızı en iyi şekilde belirleyerek Dış Ticaretinize yön veriyoruz.

 

Küçük Paketlerinizle Sınırları Aşıyoruz!

Uluslararası gönderimlerde küçük/büyük ayırt etmiyoruz! Bize emanet ettiğiniz her paketi sınırların ötesine ulaştırıyor, her gönderinin ne kadar değerli olduğunu iyi biliyoruz.

 

Siz Uyurken Biz Teslim Ediyoruz!

35 yılı aşkın sektör deneyimi; Türkiye’nin her yerinde depo ve nakliye hizmetlerimiz gece/gündüz çalışıyor, sizi asla yarı yolda bırakmıyoruz.