START-UP DEPOLAMA HİZMETİ

Siz girişiminizde işinizi büyütmeye konsantre olun ve lojistiği bize bırakın.

Start Up girişimlerinde, girişimcilerin en fazla zorlandığı taraf kuşkusuz ki Lojistik dir.

Girişimciler, sermayesini ve Network’ünü kullanarak pazara ürün satıp kazanç sağlamak amacındadır. Ancak ürün ne olursa olsun 50m² bile olsa bir depo kiralanması , ürün stoğunu yönetecek bir çalışan, stoğun takip edileceği bir WMS programı kaçınılmazdır.

Start Up aşamasındaki bir iş için bu giderler, ticaret belli noktaya ulaşana kadar girişimcinin belini bükmektedir ve ticaret iştahını azaltmaktadır. Hatta bazen satışlar yolunda gitmesine rağmen kaliteli lojistik hizmet eksikliklerinden sebep çoğu kişi girişiminden vazgeçmektedir.

Start Up firmaların bu ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, “Start Up Warehouse” hizmetimizi devreye almış bulunuyoruz. Mevcut depo operasyonlarımız içinde belirli bir alan Start Up firmaları için düzenlendi. Böylece Start Up müşterilerimiz KSN Lojistik‘in hali hazırdaki depo, insan, ekipman ve yazılım imkanlarından herhangi bir taahhüt altına girmeden yararlanmaktadırlar.

Depo Yönetiminizi Biz Üstleniyoruz!

Depo operasyonunuzu en etkili ve verimli bir şekilde yürütmek, tüm adımları kontrol ederek takibini sağlamak, deponuzu düzenleyerek işleri aksatmamak bizim işimiz.

Dış Ticaretinize Yön Veriyoruz!

Dış ticaretteki deneyimimiz ile müşterilerimize danışmanlık hizmeti sağlıyor ve yol haritanızı en iyi şekilde belirleyerek Dış Ticaretinize yön veriyoruz.

Küçük Paketlerinizle Sınırları Aşıyoruz!

Uluslararası gönderimlerde küçük/büyük ayırt etmiyoruz! Bize emanet ettiğiniz her paketi sınırların ötesine ulaştırıyor, her gönderinin ne kadar değerli olduğunu iyi biliyoruz.

Siz Uyurken Biz Teslim Ediyoruz!

35 yılı aşkın sektör deneyimi; Türkiye’nin her yerinde depo ve nakliye hizmetlerimiz gece/gündüz çalışıyor, sizi asla yarı yolda bırakmıyoruz.