P.O.P. Yönetimi ve Etkinlik Lojistiği

P.O.P. yani Point Of Purchase ( Satınalma Noktası ) birçok markanın bulunduğu alanda, satın alma fikrini etkileyecek her türlü aktiviteyi ve malzemeyi kapsar.

Müşterilerimizin satış geliştirme amacıyla tüketicilerine yönelik yaptıkları bu faaliyetlerde kullanacakları materyallerin doğru zamanda istenilen yerde olması için gerekli lojistik hizmeti sunuyoruz.

Planlama ve zamanlamanın önemli olduğu P.O.P Yönetimi ve Etkinlik Lojistiği hizmetlerini, Müşterilerimiz ile senkronize olarak sıfır hata ile gerçekleştirmeyi ve geliştirmeyi amaçlamaktayız.

Depo Yönetiminizi Biz Üstleniyoruz!

Depo operasyonunuzu en etkili ve verimli bir şekilde yürütmek, tüm adımları kontrol ederek takibini sağlamak, deponuzu düzenleyerek işleri aksatmamak bizim işimiz!

Dış Ticaretinize Yön Veriyoruz!

Dış ticaretteki deneyimimiz ile müşterilerimize danışmanlık hizmeti sağlıyor ve yol haritanızı en iyi şekilde belirleyerek Dış Ticaretinize yön veriyoruz.

Küçük Paketlerinizle Sınırları Aşıyoruz!

Uluslararası gönderimlerde küçük/büyük ayırt etmiyoruz! Bize emanet ettiğiniz her paketi sınırların ötesine ulaştırıyor, her gönderinin ne kadar değerli olduğunu iyi biliyoruz.

Siz Uyurken Biz Teslim Ediyoruz!

35 yılı aşkın sektör deneyimi; Türkiye’nin her yerinde depo ve nakliye hizmetlerimiz gece/gündüz çalışıyor, sizi asla yarı yolda bırakmıyoruz.