LOJİSTİK TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ

KSN Lojistik olarak teknoloji çözümlerini kullanarak müşterilerimizin lojistik operasyonlarında büyük oranda işgücü, hacim, zaman ve miktar tasarrufu sağlamaktayız.

Bütün dağıtım süreçlerini TMS ( Taşıma Yönetim Sistemi ), bütün depolama süreçlerini WMS ( Depo Yönetim Sistemi ) teknolojisiyle yönetiyoruz.

Tedarik zincirini etkin ve doğru yönetilmek için tüm koordinasyonu sağlayan, tüm prosesleri online izleme avantajı sunan, hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yazılımlarıyla kolay entegre olabilen bu sistemler verimliliği yükseltir, tüm süreçleri takip edebilme, maliyetleri azaltma, sevk doğruluğunu arttırma, ve raporlama olanağı sağlar.

 

Mobil Çözümler:

  • İade Yönetim Sistemi
  • Araç Takip Sistemi
  • Android Tabanlı Saha Teslimat Sistemi
  • Anlık Müşteri Bilgilendirme Sistemi
  • Teslim Belgelerinin Digital Ortamda Arşivlenmesi

Depo Yönetiminizi Biz Üstleniyoruz!

Depo operasyonunuzu en etkili ve verimli bir şekilde yürütmek, tüm adımları kontrol ederek takibini sağlamak, deponuzu düzenleyerek işleri aksatmamak bizim işimiz!

Dış Ticaretinize Yön Veriyoruz!

Dış ticaretteki deneyimimiz ile müşterilerimize danışmanlık hizmeti sağlıyor ve yol haritanızı en iyi şekilde belirleyerek Dış Ticaretinize yön veriyoruz.

Küçük Paketlerinizle Sınırları Aşıyoruz!

Uluslararası gönderimlerde küçük/büyük ayırt etmiyoruz! Bize emanet ettiğiniz her paketi sınırların ötesine ulaştırıyor, her gönderinin ne kadar değerli olduğunu iyi biliyoruz.

Siz Uyurken Biz Teslim Ediyoruz!

35 yılı aşkın sektör deneyimi; Türkiye’nin her yerinde depo ve nakliye hizmetlerimiz gece/gündüz çalışıyor, sizi asla yarı yolda bırakmıyoruz.