KSN LOJİSTİK & KARİYER

KSN Lojistik İnsan Kaynakları Departmanı olarak işe alım süreçlerinde KSN Lojistik A.Ş.’ nin değerlerine, kurum kültürüne ve ilgili pozisyona uyum sağlayacak ve de KSN Lojistik’ in geleceğine katkıda bulunabilecek ekip ruhu ile yaratıcı ve analitik düşünebilen, sürekli gelişime açık kendini geliştiren yetenekleri işe yerleştirmektir.

İşe Alım Süreci

İlgili pozisyona başvuru yapan adayların yetkinlikleri değerlendirilerek yetki bazlı mülakatlar gerçekleştirilmektedir. Mülakat sonucunda görüşmeleri olumlu geçen adayların ilgili pozisyona bağlı bölüm yöneticisi ile ikinci mülakatın gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Başvuru yapan tüm adayların CV leri ilerleyen süreçlerde pozisyon açığı olması durumda değerlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Departmanı’ nın veri tabanında saklanmaktadır.

KSN Lojistik Ailesine Katılmak İçin;

Anlaşmalı olduğumuz İnsan Kaynakları portalları üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi aynı zamanda web sitemizde yayınlanan açık pozisyonları takip ederek başvurularınızı ik@ksn.com.tr mail adresine gönderebilirsiniz.

Değerlendirme Süreci

Mülakatların değerlendirilmesi sonucunda olumlu bulduğumuz adaylara İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından iş teklifi yapılmaktadır.

Performans ve Kariyer Yönetimi

KSN Lojistik Ailesi olarak hem kurumun hem de çalışanların performanslarının geliştirilmesine büyük önem veriyoruz. İnsan Kaynakları tarafından ilgili pozisyonlara göre planlanan eğitimler çerçevesinde çalışanların performansını sürekli olarak geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Depo Yönetiminizi Biz Üstleniyoruz!

Depo operasyonunuzu en etkili ve verimli bir şekilde yürütmek, tüm adımları kontrol ederek takibini sağlamak, deponuzu düzenleyerek işleri aksatmamak bizim işimiz.

Dış Ticaretinize Yön Veriyoruz!

Dış ticaretteki deneyimimiz ile müşterilerimize danışmanlık hizmeti sağlıyor ve yol haritanızı en iyi şekilde belirleyerek Dış Ticaretinize yön veriyoruz.

Küçük Paketlerinizle Sınırları Aşıyoruz!

Uluslararası gönderimlerde küçük/büyük ayırt etmiyoruz! Bize emanet ettiğiniz her paketi sınırların ötesine ulaştırıyor, her gönderinin ne kadar değerli olduğunu iyi biliyoruz.

Küçük Paketlerinizle Sınırları Aşıyoruz

30 yılı aşkın sektör deneyimi; Türkiye’nin her yerinde depo ve nakliye hizmetlerimiz gece/gündüz çalışıyor, sizi asla yarı yolda bırakmıyoruz.