KSN LOJİSTİK & KARİYER

KSN Lojistik İnsan Kaynakları Departmanı olarak işe alım süreçlerinde KSN Lojistik A.Ş.’ nin değerlerine, kurum kültürüne ve ilgili pozisyona uyum sağlayacak ve de KSN Lojistik’ in geleceğine katkıda bulunabilecek ekip ruhu ile yaratıcı ve analitik düşünebilen, sürekli gelişime açık kendini geliştiren yetenekleri işe yerleştirmektir.

İşe Alım Süreci

İlgili pozisyona başvuru yapan adayların yetkinlikleri değerlendirilerek yetki bazlı mülakatlar gerçekleştirilmektedir. Mülakat sonucunda görüşmeleri olumlu geçen adayların ilgili pozisyona bağlı bölüm yöneticisi ile ikinci mülakatın gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Başvuru yapan tüm adayların CV leri ilerleyen süreçlerde pozisyon açığı olması durumda değerlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Departmanı’ nın veri tabanında saklanmaktadır.

KSN Lojistik Ailesine Katılmak İçin;

Anlaşmalı olduğumuz İnsan Kaynakları portalları üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi aynı zamanda web sitemizde yayınlanan açık pozisyonları takip ederek başvurularınızı ik@ksn.com.tr mail adresine gönderebilirsiniz.

Değerlendirme Süreci

Mülakatların değerlendirilmesi sonucunda olumlu bulduğumuz adaylara İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından iş teklifi yapılmaktadır.

Performans ve Kariyer Yönetimi

KSN Lojistik Ailesi olarak hem kurumun hem de çalışanların performanslarının geliştirilmesine büyük önem veriyoruz. İnsan Kaynakları tarafından ilgili pozisyonlara göre planlanan eğitimler çerçevesinde çalışanların performansını sürekli olarak geliştirilmesi hedeflenmektedir.

KSN LOJİSTİK E-BÜLTEN

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI