Zeka ile Teknolojinin Buluşması

Lojistik kelimesinin kökenlerine indiğimizde karşımıza Latinceden “loji (mantık)” ve “statistic (istatistik)” kelimeleri çıkar. Yani lojistik direkt manada sadece taşımacılık ve depolama yapmak değil, verilen bu hizmetleri mantık ve sayısal süreçlerden geçirerek en optimum seviyeye ulaştırmaktır.

Çağımızda teknolojinin de insanlığa vermiş olduğu imkanlar neticesinde, özellikle ana hizmet sektörü olan üçüncül ekonominin bir parçası olan lojistik, dördüncül ekonomiye geçiş sürecinde teknoloji ile birleşerek dünya ticaretinde daha da önem kazanacaktır.

Lojistiğin önemini gelecekte daha da arttıracak trendler şunlardır:

  • Teknoloji Devrimi
  • E-Ticaret hacimin büyümesi
  • Şirket birleşmelerinin artması
  • Depo yatırımlarının artışı
İşte bu yüzden biz bu girişimimize adını verdik.

iq-plus-love-it-2

 

KSN Lojistik olarak butik ve inovatif hizmet anlayışıyla lojistik sektörünün gelişimine paralel olarak son 3 yıldır sürekli insan kaynağı ve teknoloji konusunda altyapımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Çünkü lojistik sektöründe başarı için en önemli kaynakların insan ve teknolojik altyapısından geçtiğini çok iyi biliyoruz. Bu hizmet anlayışını öncelikle KSN Lojistik ailesinin daha fazla benimsenmesi ve müşterilerimizin bizi bu anlayışla daha kolay hatırlaması için bu yaklaşımımızı markasıyla kalıcı hale getirdik.

 

Depo Yönetiminizi Biz Üstleniyoruz!

Depo operasyonunuzu en etkili ve verimli bir şekilde yürütmek, tüm adımları kontrol ederek takibini sağlamak, deponuzu düzenleyerek işleri aksatmamak bizim işimiz!

Dış Ticaretinize Yön Veriyoruz!

Dış ticaretteki deneyimimiz ile müşterilerimize danışmanlık hizmeti sağlıyor ve yol haritanızı en iyi şekilde belirleyerek Dış Ticaretinize yön veriyoruz.

Küçük Paketlerinizle Sınırları Aşıyoruz!

Uluslararası gönderimlerde küçük/büyük ayırt etmiyoruz! Bize emanet ettiğiniz her paketi sınırların ötesine ulaştırıyor, her gönderinin ne kadar değerli olduğunu iyi biliyoruz.

Siz Uyurken Biz Teslim Ediyoruz!

30 yılı aşkın sektör deneyimi; Türkiye’nin her yerinde depo ve nakliye hizmetlerimiz gece/gündüz çalışıyor, sizi asla yarı yolda bırakmıyoruz.