GÜMRÜKLEME HİZMETLERİ

KSN Lojistik olarak kesintisiz hizmet anlayışımızla, 20 yılı aşkın süredir gümrükleme hizmeti veren iş ortağımızla birlikte, gümrükleme işlemlerine dair yasal yükümlülükleri müşterilerimiz adına tam ve eksiksiz olarak takip ederek en uygun gümrükleme çözümleri sunmaktayız.

İş ortağımız bünyesinde bulunan uzman müşavir kadrosuyla gümrük işlemlerini en hızlı ve ekonomik şekilde sonuçlandırmaktayız.

Depo Yönetiminizi Biz Üstleniyoruz!

Depo operasyonunuzu en etkili ve verimli bir şekilde yürütmek, tüm adımları kontrol ederek takibini sağlamak, deponuzu düzenleyerek işleri aksatmamak bizim işimiz!

Dış Ticaretinize Yön Veriyoruz!

Dış ticaretteki deneyimimiz ile müşterilerimize danışmanlık hizmeti sağlıyor ve yol haritanızı en iyi şekilde belirleyerek Dış Ticaretinize yön veriyoruz.

Küçük Paketlerinizle Sınırları Aşıyoruz!

Uluslararası gönderimlerde küçük/büyük ayırt etmiyoruz! Bize emanet ettiğiniz her paketi sınırların ötesine ulaştırıyor, her gönderinin ne kadar değerli olduğunu iyi biliyoruz.

Siz Uyurken Biz Teslim Ediyoruz!

35 yılı aşkın sektör deneyimi; Türkiye’nin her yerinde depo ve nakliye hizmetlerimiz gece/gündüz çalışıyor, sizi asla yarı yolda bırakmıyoruz.